Váš prohlížeč je příliš staroučký pro rande s moderním webem. Prosím aktualizujte na novější. Jak na to?

O nás


Společnost KSQ spol. s r.o. vstoupila na trh v roce 2000, od roku 2017 je součástí skupiny KUBOUŠEK.

Cílem naší společnosti je poskytování služeb kalibrací dle rozsahu udělené akreditace podle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018 v oborech délka, tlak, teplota, rovinný úhel, moment síly a relativní vlhkost.

V rámci skupiny KUBOUŠEK se pravidelně účastníme MSV Brno.

Osvědčení ILACMRA K 2288
Kuboušek s.r.o.

Struktura skupiny KUBOUŠEK


Skupina KUBOUŠEK v sobě zahrnuje několik společností s působností v České republice, na Slovensku a v Polsku, jejichž mateřskou společností je KUBOUŠEK EU holding a.s. Díky této struktuře jsou jednotlivé firmy odolnější vůči případným lokálním ekonomickým výkyvům a dokáží svým obchodním partnerům nabídnout jistotu a stabilitu.

Diagram

KUBOUŠEK EU holding a.s. byla založena 1. 1. 2015. Je mateřskou společností, která řídí skupinu KUBOUŠEK a zajišťuje činnost centrálních úseků (finanční, technický, strategického rozvoje a nákupu, marketingový, organizační a lidských zdrojů) pro všechny firmy ve skupině.

KUBOUŠEK s.r.o. je součástní obchodní skupiny KUBOUŠEK Technologies and Instruments (KTI) a provozuje pět divizí – Přístroje, KraussMaffei, Periferie, Technologické centrum a Vzdělávací centrum. Obchodně a metodicky řídí některé další společnosti ve skupině KTI – KUBOUŠEK SK, s.r.o. a KUBOUSEK Polska sp. z o.o.

KUBOUŠEK SK, s.r.o. se sídlem v Nitře provozuje na Slovensku tři divize průmyslové sekce KTI (KUBOUŠEK Technologies and Instruments) – Přístroje, KraussMaffei a Periferie.

KUBOUSEK Polska sp.z o.o. je výhradním obchodním a servisním zastoupením kamerových měřicích systémů VICIVISION a optických měřicích přístrojů Metrios pro automatizaci a kontrolu kvality ve výrobních procesech pro Polsko.

KUBOUŠEK Systems s.r.o. se ve skupině KTI profiluje jako ryze výrobní společnost s důrazem na průmyslovou montáž a instalaci, konstrukce a automatizaci. Je úzce napojena na Technologické centrum a využívá tyto prostory pro návrhy automatizovaných pracovišť.

KSQ spol. s r.o. se stala součástí skupiny a tím rozšířila její portfolio o vysoce sofistikované služby pro systémy managementu kvality a kalibrační služby akreditované laboratoře. Kalibrační laboratoř firmy je akreditovaná v oborech délka, rovinný úhel, teplota, tlak, moment síly a relativní vlhkost podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018.

Produktové portfolio


KTI

KTI

Několik zajímavých čísel